Tagasiside iWalk põlvekargule

Klient kasutas käed vaba karku 6 nädalat. Siin on tema tähelepanekud ning kogemus muutmata kujul. Head lugemist!
iWalk 2.0
“Libedas hoovis läks jalg lupsti alt ära ja tagajärjeks oli vasaku hüppeliigese trimalleolaarne murd. Hüppeliiges lapiti ITK-s kruvide abil kähku kokku, aga fakt oli see, et edasised 4-6 nädalat oli vaja kuidagi kipsis jalaga läbi ajada. Haiglast anti kaasa ilusad sinised küünarkargud, mis tundusid mulle kohe parajad akrobaadi töövahendid. Ja paraku ei ole akrobaatika minu tugevam külg.
Kuna me elame kolmandal korrusel ja küünarkarkudel üles minek võis tunduda veel mõeldav, siis alla tulek seda sugugi ei olnud. See tähendaks ju seda, et mingil hetkel oled sa trepiastme peal, kahe kepi otsas, mõlemad jalad õhus, terve jalg proovimas tabada alumist trepiastet. Ja siis on veel mitukümmend korda järjest vaja sedasama trikki teha. Ausalt öelda ei oska seda enne ette kujutada, kui pole proovinud. Kinni hoida kuskilt ei saa, sest käed on karkude all kinni. Ma hoian sageli niisama ka trepikäepidemest kinni, ka täiesti töökorras jalgadega. Seega oli kohe selge, et kui järgmise pooleteise kuu jooksul on huvi toast välja saada, siis on vaja midagi muud.
Netiotsingu abil jõudsin iWalk 2.0 karguni ja treppidest käimise mure sai hoobilt lahendatud – hoidsin ühe käega kenasti trepikäepidemest ja liikusin üles-alla isegi üpris kiiresti.
Lisaks oli küünarkarkude kasutamisel ka siseruumides jätkuvalt see käed-kinni probleem. Tahad minna kööki, et võtta tass kohvi. Lähed karkudega kööki, toetad need kuhugi vastu, seisad köögikapi najal ühe jala peal, teed endale tassi kohvi. No ja siis jood selle kohvi sealsamas kohvimasina kõrval ära ka – kohvitassiga koos liikuda ju kuhugi ei saa. Kust võtta kolmas käsi kohvitassi jaoks, samal ajal kui mõlemad käed on karkudega hõivatud? Ka need probleemid lahendas iWalk ilusti ära.
Kodus sai rahulikult toimetada, kasvõi kohvitass käes, ükski tegevus tegemata ei jäänud.
Käed vabad ja jalad all, lihtsalt üks neist nägi välja nagu oleks mereröövli oma. Kargu kinnitamine jala külge oli lihtne, paar korda kinni-lahti ühendamist ja asi selge.
Tulenevalt aastaajast oli õues jätkuvalt lumi ja libe, seega ma eriti pikki jalutuskäike Tallinna tänavatel ette ei võtnud. Samas peab ütlema, et kui abikaasaga kuskile läksime, siis võtsin tal käe alt kinni ja kõmpisin rahulikult oma mereröövli jalaga tema kõrval. Jälle üks asi, mida tavakarkudega teha ei saa – kuna käed on kinni, siis ei ole võimalik kaaslasele toetuda. Talviste kehvade teeoludega tegi toetamise võimalus ühest kohast teise liikumise oluliselt turvalisemaks ja mõnusamaks.
Ma ei tahaks kuidagi sõbrale karku soovitada – sest see eeldab, et peaks olema juhtunud ka mingi vigastus – aga kui misiganes allpool põlve häda peaks kimbutama ja oma jalale oleks vaja puhkust anda, siis kindlasti on iWalk 2.0 parim valik”
Täpsemalt kargu kohta saab lugeda siit 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s